SON YAZILAR

Ücretsiz En İyi 5 Blogger Teknoloji Teması

ücretsiz türkçe responsive blogger temaları     Merhaba arkadaşlar, teknoloji veya magazin içerikli bir blogger blogunuz var ve bu blogunuz için ücretsiz temalar arıyorsunuz. Sizlere önerebileceğim en iyi 5 adet  responsive (mobil uyumlu) tema.

     Blogger Teknoloji temasını paylaşıyorum. Demo Linkine tıklayarak bu temaların ön izlemesini inceleyebilir ve Download linkine tıklayarak bu temaları bilgisayarınıza indirip blogunuza yükleyebilirsiniz.

İşte Sizler için Derlediğim En İyi 5 Blogger Responsive Teknoloji Teması:


blogger-teknoloji-temaları-responsive

1- TechTrend Responsive Blogger Teması:

Şahsen çok beğendiğim ve Seo uyumlu olan Techtred Blogger Teması aynı zamanda mobil uyumludur.mobil-uyumlu-blogger-teknoloji-temaları 
2- TechUp Responsive Blogger Teması

Çok şık ve sade olan TehcUp Blogger Teması mobil uyumlu ve Seo uyumludur.blogger-teknoloji-temaları-mobil-uyumlu-turkce-blogger

3- TechPro Responsive Blogger Teması

Bir çok sitede ana sayfada kullanılan Slider, bu TechPro temasında da mevcut. TechPro Mobil uyumlu ve şık bir Blogger Teknoloji Temasıdır.
DEMO


blogger-teknoloji-temaları-mobil-uyumlu4- Publico Responsive Blogger Template

Hızlı ve temiz bir arayüze sahip, Mobil uyumlu.


5-Bpress Responsive Blogger Teması

Teknoloji teması, Magazin Teması, Haber Teması vb. olarak kullanılabilecek göze hoş gelen şık bir responsive blogger teması olan Bpress Blogger teması şiddetle tavsiye edilir. :)Blogger Temaları nasıl yükleneceği hakkında bilginiz yok ise Blogger Tema Nasıl Yüklenir adlı makaleye göz atabilirsiniz.
« ÖNCEKİ
SONRAKİ »

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Üye olmadan Anonim olarak da soru, istek, öneri vb. yorum yazabilirsiniz...