Son Yazılar
.

15 Haziran 2014

Subway Surfers - Android Uygulama Apk İndir

Subwar surfers indir, subway surfers android indir, subway surfers apk dosyası, subway surfers adk download, android subway surfers indir, abdroid apk, subway apk, surfers apk.

Subway Surfers, Android cihazlarınız üstünde oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli ve hoş bir koşma oyunudur.

Oyunda amacınızü köpeğiyle birlikte oyundaki kahramanımız Jake'i kovalayan polis memurundan kaçarak, toplayabileceğiniz kadar fazla puan ve altın toplamaktır.

Renkli ve de etkileyici Üç boyutlu grafikleri, güzel animasyonları ve sürükleyici müzikleri yoluyla oyuncuları mobil cihazları başına hapseden Subway Surfers, boş zamanlarını eğlenceli bir biçimde geçirmek isteyen tüm kullanıcıların android telefonları veya tabletleri üzerinde yer alması gereken oyunlardan biridir.

Yer yer tren rayları üzerinde yer yer de trenlerin üzerinde sizi kovalayan polisten kaçmaya çalışacağınız oyun içerisinde yer alan ayrı güçlendiriciler sayesinde bir roket sırt çantası takarak ya da sörf tahtasına binerek daha çabuk kaçabilirsiniz.

Oyunda altınlar yardımıyla çok yeni karakterler açtırabilir veya karakterinizin özelliklerini ilerletebilirsiniz.

Facebook entegrasyonu yoluyla oyunu oynayan arkadaşlarınızın yaptığı fazla ödülleri görebilir ve arkadaşlarınızı geçmek için daha fazla hırslanabilirsiniz.

Subway Surfers'ı hemen indirerek önemli ve neşeli koşma oyunu içerisinde yerinizi alarak, hem arkadaşlarınız hem de dünya üzerindeki bir sürü oyuncuyla maksimum puanı alma konusunda sürükleyici bir yarışa başlayabilirsiniz.« SONRAKİ
ÖNCEKİ »

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Üye olmadan Anonim olarak da soru, istek, öneri vb. yorum yazabilirsiniz...